RN73H1JTTD4811B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4811B10
JLCPCB Part #
C4030790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS