RN732BTTD4271D25
MFR.Part #
RN732BTTD4271D25
JLCPCB Part #
C4235157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.27kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS