SR732BTTD2R05F
MFR.Part #
SR732BTTD2R05F
JLCPCB Part #
C2600049
Description
-55℃~+150℃ 2.05Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS