HV732HTTE364G
MFR.Part #
HV732HTTE364G
JLCPCB Part #
C4025400
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS