SR732ATTD4R12D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD4R12D
JLCPCB Part #
C4093254
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS