RK73B2HTTE125J
MFR.Part #
RK73B2HTTE125J
JLCPCB Part #
C2577950
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS