SR732ATTD3R32F
MFR.Part #
SR732ATTD3R32F
JLCPCB Part #
C2599925
Description
-55℃~+150℃ 3.32Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS