SR732ATTD3R30F
MFR.Part #
SR732ATTD3R30F
JLCPCB Part #
C4028249
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS