SR732ATTD3R92F
MFR.Part #
SR732ATTD3R92F
JLCPCB Part #
C2599721
Description
-55℃~+150℃ 3.92Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS