RN731JTTD4321B10
MFR.Part #
RN731JTTD4321B10
JLCPCB Part #
C4157205
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS