RN732BTTD3900C50
MFR.Part #
RN732BTTD3900C50
JLCPCB Part #
C4076509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS