RK73H2HTTE4301F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4301F
JLCPCB Part #
C2581069
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS