RN73H1JTTD33R2B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD33R2B50
JLCPCB Part #
C4552975
Description
100mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS