SLR1TTE472J
MFR.Part #
SLR1TTE472J
JLCPCB Part #
C4162930
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS