RN73H1ETTP7062F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7062F25
JLCPCB Part #
C2479232
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS