CRCW25121K87FKEG
MFR.Part #
CRCW25121K87FKEG
JLCPCB Part #
C4086372
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS