RN732BTTD1321D10
MFR.Part #
RN732BTTD1321D10
JLCPCB Part #
C4110571
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS