RN73R1JTTD2402D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2402D100
JLCPCB Part #
C2495365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS