SLR1TTE471J
MFR.Part #
SLR1TTE471J
JLCPCB Part #
C3916549
Description
-55℃~+180℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS