RN73H2ETTD1840D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1840D50
JLCPCB Part #
C3951724
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS