SLR1TTE2611D
MFR.Part #
SLR1TTE2611D
JLCPCB Part #
C4011190
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.61kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS