RN731ETTP9652B50
MFR.Part #
RN731ETTP9652B50
JLCPCB Part #
C3925197
Description
-55℃~+155℃ 63mW 96.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS