RN73H1JTTD3240D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3240D50
JLCPCB Part #
C4552545
Description
100mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS