SG73S2BTTD5901F
MFR.Part #
SG73S2BTTD5901F
JLCPCB Part #
C4218464
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS