RN731ETTP6652B50
MFR.Part #
RN731ETTP6652B50
JLCPCB Part #
C3920169
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS