AT0402DRE0710R5L
MFR.Part #
AT0402DRE0710R5L
JLCPCB Part #
C2109821
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS