RN731ETTP9650B50
MFR.Part #
RN731ETTP9650B50
JLCPCB Part #
C4306555
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS