RN732BTTD5231F10
MFR.Part #
RN732BTTD5231F10
JLCPCB Part #
C4260339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS