RN731JTTD2031C50
MFR.Part #
RN731JTTD2031C50
JLCPCB Part #
C4323143
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS