RK73H2HTTE1743F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1743F
JLCPCB Part #
C2581081
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS