RK73H2HTTE1744F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1744F
JLCPCB Part #
C2581158
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS