RN731JTTD63R4B25
MFR.Part #
RN731JTTD63R4B25
JLCPCB Part #
C4245855
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS