ERJ-12ZYJ121U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ121U
JLCPCB Part #
C2078034
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS