RK73H2HTTE1741F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1741F
JLCPCB Part #
C2580450
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS