RK73H1HTTC1103F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1103F
JLCPCB Part #
C5851544
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS