RN73R2ETTD19R8C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD19R8C50
JLCPCB Part #
C2608679
Description
-55℃~+155℃ 19.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS