RN73R2BTTD1090C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1090C50
JLCPCB Part #
C4080026
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS