RK73H1HTTC2102D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC2102D
JLCPCB Part #
C2579200
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS