RK73H1HTTC9102D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC9102D
JLCPCB Part #
C2578906
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS