RN73R2ETTD2612B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2612B25
JLCPCB Part #
C2610740
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS