RK73B1FRTTBL153J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL153J
JLCPCB Part #
C2582220
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS