RK73H2ERTTD2801D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2801D
JLCPCB Part #
C5851962
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS