RN732BTTD2672F50
MFR.Part #
RN732BTTD2672F50
JLCPCB Part #
C4084498
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS