RN731JTTD7062F50
MFR.Part #
RN731JTTD7062F50
JLCPCB Part #
C4161487
Description
-55℃~+155℃ 63mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS