ERA-1AEB8060C
MFR.Part #
ERA-1AEB8060C
JLCPCB Part #
C4283708
Description
-55℃~+155℃ 50mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS