HV73V2ATTD9764F
MFR.Part #
HV73V2ATTD9764F
JLCPCB Part #
C4019865
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS