SG73P2ATTD10R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD10R0F
JLCPCB Part #
C346158
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS