RN73H2BTTD8661F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8661F50
JLCPCB Part #
C2544789
Package
1206
Description
250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS