RK73G1HTTC8200F
MFR.Part #
RK73G1HTTC8200F
JLCPCB Part #
C2582496
Description
-55℃~+155℃ 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS