HV73V2ATTD9763F
MFR.Part #
HV73V2ATTD9763F
JLCPCB Part #
C4345101
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS